Media Entity Browser (3.0.0) - en to da translation catalogue (25 entries)

en: Language
da: Sprog

en: Reset
da: Gendan

en: Name
da: Navn

en: True
da: Sandt

en: Published
da: Udgivet

en: Desc
da: Faldende

en: Provider
da: Udbyder

en: Sort by
da: Sortér efter

en: ‹ Previous
da: ‹ Forrige

en: Next ›
da: Næste ›

en: Unpublished
da: Ikke udgivet

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: Newest first
da: Nyeste først

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Publishing status
da: Publiceringsstatus

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Media browser
da: Mediebrowser

en: Asc
da: Stigende

en: Media type
da: Medie type

en: Select media
da: Vælg medie

en: Name (A-Z)
da: Navn (A-Z)

en: Name (Z-A)
da: Navn (Z-A)
