Media Entity Browser (3.0.0) - en to et translation catalogue (28 entries)

en: Language
et: Keel

en: Reset
et: Tühista

en: Name
et: Nimi

en: True
et: Tõene

en: Published
et: Avaldatud

en: Media
et: Meedia

en: Desc
et: Kahanev

en: Provider
et: Teenusepakkuja

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Newest first
et: Uuemad enne

en: Upload new image
et: Lae üles uus pilt

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Publishing status
et: Avaldamise olek

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Media type
et: Meedia tüüp

en: Select media
et: Vali meedia

en: Media name
et: Meedia nimetus

en: Name (A-Z)
et: Nimetus (A-Z)

en: Name (Z-A)
et: Nimetus (Z-A)
