Media Entity Browser (3.0.0) - en to fr translation catalogue (26 entries)

en: Language
fr: Langue

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Name
fr: Nom

en: True
fr: Vrai

en: Published
fr: Publié

en: Media
fr: Média

en: Provider
fr: Fournisseur

en: Sort by
fr: Trier par

en: ‹ Previous
fr: ‹ Précédent

en: Next ›
fr: Suivant ›

en: Unpublished
fr: Non publié

en: Apply
fr: Appliquer

en: Offset
fr: Décalage

en: Newest first
fr: Le plus récent d'abord

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: Publishing status
fr: Statut de publication

en: « First
fr: « Premier

en: Last »
fr: Dernier »

en: Media browser
fr: Navigateur de médias

en: Master
fr: Principal

en: Media type
fr: Type de média

en: Select media
fr: Choisir un média

en: Media name
fr: Nom du média

en: Name (A-Z)
fr: Nom (A-Z)

en: Name (Z-A)
fr: Nom (Z-A)
