Media Entity Browser (3.0.0) - en to he translation catalogue (24 entries)

en: Language
he: שפה

en: Reset
he: איתחול

en: Name
he: שם

en: True
he: אמת

en: Published
he: מפורסם

en: Media
he: מדיה

en: Desc
he: יורד

en: Provider
he: ספק

en: Sort by
he: מיון לפי

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Newest first
he: חדש תחילה

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Publishing status
he: מפורסם

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Media browser
he: מאתר המדיה

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: Select media
he: בחירת מדיה
