Media Entity Browser (3.0.0) - en to hu translation catalogue (28 entries)

en: Language
hu: Nyelv

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Name
hu: Név

en: True
hu: Igaz

en: Published
hu: Közzétéve

en: Media
hu: Média

en: Desc
hu: Csökk

en: Provider
hu: Szolgáltató

en: Sort by
hu: Rendezés

en: ‹ Previous
hu: ‹ Előző

en: Next ›
hu: Következő ›

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Offset
hu: Eltolás

en: Newest first
hu: Legújabb elöl

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Publishing status
hu: Közzététel állapota

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Media browser
hu: Médiaböngésző

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Media type
hu: Médiatípus

en: Select media
hu: Média kiválasztása

en: Media name
hu: Média neve

en: Name (A-Z)
hu: Név (A-Z)

en: Name (Z-A)
hu: Név (Z-A)
