Media Entity Browser (3.0.0) - en to ja translation catalogue (29 entries)

en: Language
ja: 言語

en: Reset
ja: リセット

en: Name
ja: 名前

en: True
ja: TRUE

en: Published
ja: 掲載

en: Media
ja: メディア

en: Desc
ja: 降順

en: Provider
ja: プロバイダー

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: ‹ Previous
ja: ‹ 前

en: Next ›
ja: 次 ›

en: Unpublished
ja: 非掲載

en: Apply
ja: 適用

en: Offset
ja: オフセット

en: Newest first
ja: 新しい順

en: Media Browser
ja: メディアブラウザー

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Publishing status
ja: 掲載ステータス

en: « First
ja: « 最初

en: Last »
ja: 最後 »

en: Media browser
ja: メディアブラウザー

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター

en: Media type
ja: メディアタイプ

en: Select media
ja: メディアを選択

en: Media name
ja: メディア名

en: Name (A-Z)
ja: 名前（昇順）

en: Name (Z-A)
ja: 名前（降順）
