Media Entity Browser (3.0.0) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Language
jv: Basa

en: Reset
jv: Baléknā

en: Name
jv: Jeneng

en: True
jv: Bener

en: Published
jv: Dipacak

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
