Media Entity Browser (3.0.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Language
km: ភាសា

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Media
km: មេឌៀ
