Media Entity Browser (3.0.0) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: True
kn: ನಿಜ

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು
