Media Entity Browser (3.0.0) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Name
ml: പേര്

en: Published
ml: പ്രസിദ്ധീകരിച്ചവ

en: Provider
ml: ദാതാവ്
