Media Entity Browser (3.0.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Language
mn: Хэл

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Name
mn: Нэр

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Media
mn: Дуу дүрслэл
