Media Entity Browser (3.0.0) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Language
nn: Språk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Name
nn: Namn

en: Published
nn: Publisert

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Unpublished
nn: Upublisert

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
