Media Entity Browser (3.0.0) - en to pl translation catalogue (27 entries)

en: Language
pl: Język

en: Reset
pl: Resetuj

en: Name
pl: Nazwa

en: True
pl: Prawda

en: Published
pl: Opublikowane

en: Desc
pl: Malejąco

en: Provider
pl: Usługodawca

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: ‹ Previous
pl: ‹ Poprzednia

en: Next ›
pl: Następna ›

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Newest first
pl: Najnowsze pierwsze

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Publishing status
pl: Status publikacji

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Media browser
pl: Przeglądarka mediów

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Media type
pl: Typ mediów

en: Select media
pl: Wybierz media

en: Media name
pl: Nazwa mediów

en: Name (A-Z)
pl: Nazwa (A-Z)

en: Name (Z-A)
pl: Nazwa (Z-A)
