Media Entity Browser (3.0.0) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Language
ps: ژبه

en: Name
ps: نوم

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Media
ps: رسنۍ

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
