Media Entity Browser (3.0.0) - en to ro translation catalogue (24 entries)

en: Language
ro: Limba

en: Reset
ro: Resetează

en: Name
ro: Nume

en: True
ro: Adevărat

en: Published
ro: Publicat

en: Desc
ro: Descendent

en: Provider
ro: Furnizor

en: Sort by
ro: Sortare după

en: ‹ Previous
ro: ‹ Anterior

en: Next ›
ro: Următor ›

en: Unpublished
ro: Nepublicat

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Newest first
ro: Cele noi primele

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Publishing status
ro: Statusul publicării

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Media browser
ro: Browser media

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert

en: Media type
ro: Tip media

en: Media name
ro: Nume media
