Media Entity Browser (3.0.0) - en to ru translation catalogue (31 entries)

en: Language
ru: Язык

en: Reset
ru: Сбросить

en: Name
ru: Название

en: True
ru: Истина

en: Published
ru: Опубликовано

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Desc
ru: По убыванию

en: Provider
ru: Поставщик

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: ‹ Previous
ru: ‹ Предыдущий

en: Next ›
ru: Следующий ›

en: Unpublished
ru: Снято с публикации

en: Apply
ru: Применить

en: Offset
ru: Пропустить

en: Newest first
ru: Новые сначала

en: Upload new image
ru: Загрузить новое

en: Media Browser
ru: Медиабраузер

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Publishing status
ru: Статус публикации

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »

en: Media browser
ru: Медиабраузер

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной

en: Media type
ru: Тип медиа

en: Select media
ru: Выбор медиа

en: Media name
ru: Название медиа

en: Media Entity Embed
ru: Встраивание медиа-объекта

en: Name (A-Z)
ru: Имя (А-Я)

en: Name (Z-A)
ru: Имя (Я-А)
