Media Entity Browser (3.0.0) - en to sv translation catalogue (28 entries)

en: Language
sv: Språk

en: Reset
sv: Återställ

en: Name
sv: Namn

en: True
sv: Sant

en: Published
sv: Publicerad

en: Desc
sv: Fallande

en: Provider
sv: Leverantör

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: ‹ Previous
sv: ‹ Föregående

en: Next ›
sv: Nästa ›

en: Unpublished
sv: Ej publicerad

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: Newest first
sv: Nyaste först

en: Upload new image
sv: Ladda upp ny bild

en: Media Browser
sv: Medialäsare

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Publishing status
sv: Status för publicering

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: Media type
sv: Mediatyp

en: Select media
sv: Välj media

en: Media name
sv: Medianamn

en: Name (A-Z)
sv: Namn (A-Z)

en: Name (Z-A)
sv: Namn (Z-A)
