Media Entity Browser (3.0.0) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Language
ur: زبان

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Name
ur: نام

en: True
ur: صحیح

en: Published
ur: شائع شدہ

en: Provider
ur: سہولت کار

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹ Previous
ur: › گزشتہ

en: « First
ur: » ابتدائی
