Media Entity Browser (8.x-1.0-beta2) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: view
de: Ansicht

en: Media
de: Medien

en: Select Media
de: Medien auswählen

en: Media Entity Browser
de: Browser für Medienentitäten

en: This module provides an Entity Browser for Media Entity.
de: Dieses Modul ermöglicht den Einsatz eines Entitätsbrowsers für Medien
