Media Entity Browser (8.x-2.0-alpha2) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Language
af: Taal

en: Reset
af: Herstel

en: Name
af: Naam

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
