Media Entity Browser (8.x-2.0-alpha2) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Language
be: Мова

en: Reset
be: Скінуць

en: Name
be: Імя

en: Published
be: Апублікавана

en: Media
be: Мультымедыя

en: Provider
be: Пастаўшчык

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: Apply
be: Ужыць

en: Publishing status
be: Статус публікацыі
