Media Entity Browser (8.x-2.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Language
bs: Jezik

en: Name
bs: Ime

en: Published
bs: Objavljeno

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
