Media Entity Browser (8.x-2.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Language
lt: Kalba

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Newest first
lt: Nauji pradžioj

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Media type
lt: Medijos tipas

en: Media name
lt: Medijos pavadinimas

en: Name (A-Z)
lt: Pavadinimas (A-Z)

en: Name (Z-A)
lt: Pavadinimas (Z-A)
