Media Entity Browser (8.x-2.0-alpha2) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Name
my: အမည်

en: True
my: အမှန်

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Newest first
my: အသစ်များကို အရင်ဆုံး

en: - All -
my: - အားလုံး -
