Media Entity Browser (8.x-2.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Language
ne: भाषा

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Media
ne: मिडिया

en: Provider
ne: प्रदान गर्नेवाला

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: ‹ Previous
ne: अघिल्लो

en: Next ›
ne: अर्को

en: « First
ne: « पहिलो
