Media Entity Browser (8.x-2.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (29 entries)

en: Language
uk: Мова

en: Reset
uk: Скинути

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: True
uk: Істина

en: Published
uk: Опубліковано

en: Media
uk: Медіа

en: Desc
uk: Спад

en: Provider
uk: Постачальник

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: ‹ Previous
uk: ‹ Попередня

en: Next ›
uk: Наступна ›

en: Unpublished
uk: Неопубліковано

en: Apply
uk: Застосувати

en: Offset
uk: Зміщення

en: Newest first
uk: Найновіші спочатку

en: Upload new image
uk: Відвантажити нове зображення

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Publishing status
uk: Стан публікації

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Media browser
uk: Медіа-оглядач

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Media type
uk: Тип носія

en: Select media
uk: Вибрати медіа

en: Media name
uk: Назва медіа

en: Name (A-Z)
uk: Назва (А - Я)

en: Name (Z-A)
uk: Назва (Я - А)
