Media Entity Browser (8.x-2.0-alpha3) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Language
bg: Език

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Name
bg: Име

en: Published
bg: Публикувано

en: Media
bg: Медия

en: Apply
bg: Търси
