Media Entity Browser (8.x-2.0-alpha3) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Language
cy: Iaith

en: Reset
cy: Ailosod

en: Name
cy: Enw

en: True
cy: Gwir

en: Published
cy: Wedi ei gyhoeddi

en: Media
cy: Cyfryngau

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen
