Media Entity Browser (8.x-2.0-alpha3) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Language
is: Tungumál

en: Reset
is: Endursetja

en: Name
is: Nafn

en: True
is: Rétt

en: Published
is: Birt

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Sort by
is: Raða eftir

en: ‹ Previous
is: < Fyrri

en: Unpublished
is: Ekki birt

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -

en: Publishing status
is: Birtingarstaða

en: Media type
is: Tegund margmiðlunarefnis

en: Select media
is: Veldu margmiðlunarefni

en: Media name
is: Nafn margmiðlunarefnis
