Media Entity Calameo (1.0.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Status
eo: Stato

en: Comments
eo: Komentoj

en: The configuration options have been saved.
eo: Agordaj opcioj estas konservitaj.

en: Views
eo: Vidoj
