Media Entity Calameo (1.0.0) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: The configuration options have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ជម្រើស​ការ​កំណត់រចនាសម្ព័ន្ធ ។

en: Format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Media
km: មេឌៀ
