Media Entity Calameo (1.0.0) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Pages
oc: Paginas

en: Status
oc: Estatut

en: Comments
oc: Comentaris

en: The configuration options have been saved.
oc: Las opcions de configuracion son estadas enregistradas.

en: Views
oc: Vistas

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Media
oc: Mèdia

en: API key
oc: Clau API
