Media Entity Calameo (1.0.1) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Pages
bn: পৃষ্ঠাসমূহ

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Comments
bn: মন্তব্যসমূহ

en: The configuration options have been saved.
bn: কনফিগারেশন সংক্রান্ত অপশন সংরক্ষিত হয়েছে।

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: Format
bn: ফরম্যাট

en: Width
bn: প্রস্থ

en: Media
bn: মাধ্যম
