Media Entity Calameo (1.0.1) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Pages
it: Pagine

en: Status
it: Stato

en: Comments
it: Commenti

en: The configuration options have been saved.
it: Le opzioni di configurazione sono state salvate.

en: Views
it: Viste

en: Add
it: Aggiungi

en: Format
it: Formato

en: Width
it: Larghezza

en: Height
it: Altezza

en: Downloads
it: Download

en: Not configured
it: Non configurato

en: Image field display format settings
it: Impostazioni del formato di visualizzazione campo Immagine
