Media Entity Calameo (1.0.1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: Format
my: ပုံစံ

en: Media
my: မီဒီယာ
