Media Entity Calameo (1.0.1) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Pages
os: Фæрстæ

en: Status
os: Статус

en: Comments
os: Комментари

en: The configuration options have been saved.
os: Амонæнтæ фыст сты.

en: Add
os: Бафтау

en: Format
os: Формат
