Media Entity Calameo (1.0.1) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Pages
sk: Stránky

en: Status
sk: Stav

en: Comments
sk: Komentáre

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Add
sk: Pridať

en: Format
sk: Formát

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Media
sk: Médiá

en: Downloads
sk: Prevzatia

en: API key
sk: API kľúč

en: Not configured
sk: Nenastavené
