Media Entity Calameo (1.0.1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Pages
te: పేజీలు

en: Status
te: స్థితి

en: Comments
te: వ్యాఖ్యలు

en: Add
te: చేర్చు

en: Format
te: ఆకృతి

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు
