Media Entity Calameo (1.0.2) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Pages
bg: Страници

en: Status
bg: Статус

en: Comments
bg: Коментари

en: The configuration options have been saved.
bg: Настройките са запазени.

en: Views
bg: Изгледи

en: Add
bg: Добави

en: Format
bg: Формат

en: Media
bg: Медия

en: Favorites
bg: Любими
