Media Entity Calameo (1.0.2) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Pages
is: Síður

en: Status
is: Staða

en: Comments
is: Ummæli

en: The configuration options have been saved.
is: Stillingarnar hafa verið vistaðar.

en: Views
is: Gagnasýn

en: Add
is: Bæta við

en: Format
is: Stílsnið

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Media
is: Margmiðlunarefni
