Media Entity Calameo (1.0.2) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Status
ne: अवस्था

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Media
ne: मिडिया
