Media Entity Calameo (1.0.3) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Pages
id: Halaman-halaman

en: Comments
id: Komentar

en: The configuration options have been saved.
id: Opsi-opsi konfigurasi sudah disimpan.

en: Views
id: View

en: Add
id: Tambah

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: API key
id: Kunci API

en: Image field display format settings
id: Pengaturan format tampilan bidang gambar
