Media Entity Calameo (1.0.3) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Pages
ug: بەت

en: Status
ug: ھالەت

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: The configuration options have been saved.
ug: تەڭشەشلەر ساقلاندى.

en: Add
ug: قوشۇش

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Media
ug: مېدىيا
