Media Entity Calameo (1.0.4) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Pages
eu: Orriak

en: Status
eu: Egoera

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: The configuration options have been saved.
eu: Konfigurazio aukerak gorde dira.

en: Views
eu: Bistak

en: Add
eu: Gehitu

en: Format
eu: Formatua

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Not configured
eu: Konfiguratu gabe
