Media Entity Calameo (1.0.4) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Pages
ar: الصفحات

en: Status
ar: الحالة

en: Comments
ar: التعليقات

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: Views
ar: الرؤى

en: Add
ar: إضافة

en: Format
ar: التنسيق

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Media
ar: ميديا
