Media Entity Calameo (1.0.4) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Pages
cs: Stránky

en: Status
cs: Stav

en: Comments
cs: Komentáře

en: The configuration options have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: Add
cs: Přidat

en: Format
cs: Formát

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Media
cs: Média

en: Downloads
cs: Stažení souborů

en: Not configured
cs: Nenastaveno
