Media Entity Calameo (1.0.4) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Pages
nl: Pagina's

en: Comments
nl: Reacties

en: The configuration options have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: Views
nl: Overzichten

en: Add
nl: Toevoegen

en: Format
nl: Opmaak

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: API key
nl: API-sleutel

en: Not configured
nl: Niet geconfigureerd

en: Image field display format settings
nl: Weergaveinstellingen voor afbeeldingenveld
