Media Entity Calameo (1.0.4) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Pages
uk: Сторінки

en: Status
uk: Стан

en: Comments
uk: Коментарі

en: The configuration options have been saved.
uk: Параметри конфігурації були успішно збережені.

en: Views
uk: Види

en: Add
uk: Додати

en: Format
uk: Формат

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Media
uk: Медіа

en: Downloads
uk: Завантаження

en: API key
uk: Ключ API

en: Not configured
uk: Не налаштовано

en: Favorites
uk: Вибране

en: Image field display format settings
uk: Налаштування формату відображення поля зображення
