Media Entity Calameo (1.0.4) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Pages
vi: Trang

en: Status
vi: Trạng thái

en: Comments
vi: Bình luận

en: The configuration options have been saved.
vi: Các tùy chọn cấu hình đã được lưu lại.

en: Add
vi: Thêm

en: Format
vi: Định dạng

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Media
vi: Phương tiện

en: Downloads
vi: Tải về

en: API key
vi: khóa API

en: Not configured
vi: Không được cấu hình
