Media entity consent (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Question
da: Spørgsmål

en: Footer
da: Sidefod

en: About
da: Om

en: Media types
da: Medietyper
